KONST / Litografier / Färglitografi 15597028
nr 1559 7028
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Ej signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 40x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x66 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:09:28
28/8 19:59:46